Jak zbudować życie marzeń za pomocą handlu internetowego

Bez wiedzy, kontaktów i dużej gotówki na start!

100% Gwarancja zadaniowa

Płatność zabezpieczona

Teraz również Ty, możesz poznać zakazaną wiedzę ludzi sukcesu. dzięki której zdobędziesz wszystko to, o czym do tej pory skrycie marzyłeś, a to w ogromnym stopniu przełoży się na przyszłość zarówno Twoją, jak również twoich bliskich.

Wystarczy, że poświęcisz chwilę na przeczytanie tych ważnych informacji, które otworzą Ci drogę, do życia pełnego spełnienia i satysfakcji...

Co możesz osiągnąć?

Po szkoleniu:

 • Stwórz nieograniczoną wolność finansową, dzięki której już nikt nigdy nie będzie dyktował Ci warunków i mówił jak powinieneś żyć. Od teraz możesz skupić się na budowaniu własnego szczęścia, zamiast fundować je kompletnie obcym Tobie osobom.
 • Rozwój wiedzy i doświadczenia w zakresie sprzedaży internetowej, oraz sposobów na automotywację, dzięki którym Twoje cele i marzenia, jeszcze nigdy nie były tak bliskie spełnienia, a to sprawi, że Twój los, przestanie być wielką niewiadomą, ponieważ od teraz to Ty, będziesz rozdawać karty.
 • Praca i obowiązki na własnych warunkach. To od Ciebie może zależeć jak ciężko i jak długo pracujesz. Staniesz się swoim własnym szefem, dzięki czemu Twoja praca przełoży się na prawdziwie satysfakcjonujące wynagrodzenie, a Ty będziesz mógł poświęcić więcej czasu na czerpanie radości i przyjemności oferowanych przez życie.

Szkolenie nie sprawi:

 • To szkolenie nie uczy, jak zostać milionerem w miesiąc.
 • Trzeba poświęcić czas na naukę i wdrażanie. Bez wdrażania, nie będzie wyników.
 • Musisz nauczyć się procesów i schematów, aby odpowiednio wykorzystywać wiedzę. 
 • Jeżeli aktywnie nie będziesz zadawał pytań i udzielał się na grupie, twoje wyniki będą o wiele wolniejsze. 

Moja wizja na to szkolenie

Moim głównym celem, który przyświecał mi podczas tworzenia tego szkolenia, była niepohamowana chęć, udowodnienia innym osobom, dokładnie takim jak Ty, że życie to nie tylko poranna pobudka, ciężki dzień w pracy i tak dzień za dniem. Chcę, abyś również Ty mógł czerpać z życia pełnymi garściami, abyś mógł cieszyć się każdą chwilą, bez zwątpienia, czy możesz sobie na to pozwolić. To właśnie czyni moją pracę, tak niesamowicie satysfakcjonującą. Mogę obserwować jak ludzie zmieniają swoje życie, w przeciągu zaledwie kilku drobnych chwil, aby cieszyć się życiem, o którym zawsze marzyli. Widzę spełniające się marzenia. Widzę podróże dookoła świata. Widzę szczęśliwe rodziny, które zapomniały o ograniczeniach, którymi niegdyś byli skrępowani. Właśnie to napędza mnie w dalszym działaniu, na rzecz kolejnych osób, które z utęsknieniem spoglądają w swoje marzenia. Teraz nadarza się niepowtarzalna szansa na to, abyś również Ty mógł stać się jedną z tych osób. Tym właśnie jest ,,Zakazana wiedza’’. Szansą na spełnienie marzeń, dosięgnięcie wszystkich celów i pragnień, a teraz szansa ta, stoi również przed Tobą!

Oczywiście nie zawsze było łatwo…

Ja sam również odnosiłem wiele porażek. Chcę tutaj uświadomić Ci, że jestem taką samą osobą jak Ty. Nie posiadam żadnych nadprzyrodzonych mocy, jak również nie mam wglądu w to jak wyglądać będzie przyszłość. Wszystko to co osiągnąłem, było okupione przez wiele porażek, oraz ślepych dróg. Droga do sukcesu nigdy nie jest prosta, jeśli usilnie robisz to po swojemu i bez odpowiedniej wiedzy. Kiedy zaczynałem, nie miałem tak wielu możliwości jakimi dysponujesz dziś Ty. Moja droga była wyboista, ale dzięki ogromnemu samozaparciu, oraz motywacji jaką było osiągnięcie tego, czym dysponuje dziś, nic nie było w stanie mnie powstrzymać.

Dziś możesz czerpać z wiedzy, którą ja zdobywałem przez lata…

Możesz osiągnąć to samo co ja, czy też moi podopieczni, albo nawet i więcej. Wszystko jest w Twoich rękach i tylko od Ciebie zależy w jaki sposób chcesz, aby wyglądało Twoje życie. Rozwiązanie, które za chwilę Ci przedstawię, to właśnie wiedza, dzięki której unikniesz wszystkich błędów, których ja sam musiałem doświadczyć na własnej skórze, jak też tych które popełniają dziś niedoświadczeni sprzedawcy. Dodatkowo możesz uzyskać te wyniki w znacznie krótszym czasie, ponieważ otrzymujesz kompleksową wiedzę od A do Z, w jaki sposób zacząć praktycznie od zaraz.

Czy zaciekawiłem Cię na tyle, abyś poświęcił mi jeszcze kilka minut?

Obiecuję że jeśli do tej pory byłeś tylko zainteresowany, to za chwilę eksplodujesz z wrażenia!

Zakazana wiedza

 • Dwudniowe szkolenie na sali + Całodniowe szkolenie marketingowe! 
 • 12 spotkań przez internet na temat marketingu.
 • 12 spotkań przez internet na temat handlu. 
 • Stała konsultacja trenera przez 3 miesiące
 • Roczna aktualizacja kursu
 • Specjalna grupa na Facebooku.
 • Dostęp do poprzedniej edycja Kreatora Milionerów.

“Zakazana Wiedza”

Czyli szkolenie, dzięki któremu dowiesz się nie tylko, jak sprzedawać przez internet, ale również, w jaki sposób prowadzić swój biznes tak, abyś uczynił z niego stałe i bezpieczne źródło dochodu, dzięki czemu już nigdy nie będziesz zastanawiać się, czy wystarczy Ci pieniędzy na jakąś przyjemność, lub co gorsza, obowiązek!

Twoim sprzymierzeńcem będzie gromadzona przeze mnie latami wiedza, dzięki której osiągniesz wszystko to, o czym wielu skrycie marzysz, w bardzo krótkim czasie i bez ryzyka związanego z popełnianymi najczęściej błędami, przez początkujących biznesmenów.

Od teraz w twoim życiu zagości spokój, spełnienie i satysfakcja, dzięki czemu poczujesz na własnej skórze, jak wygląda ono z perspektywy ludzi sukcesu. Więcej czasu dla Ciebie i Twoich bliskich. Więcej przyjemności oraz drobnych radości. Podróże małe i duże. Praca na Twoich własnych zasadach, a to wszystko nigdy nie było bardziej realne, jak właśnie w tej chwili.

To nie jest poradnik jak żyć…

To metody na osiągnięcie sukcesu oraz możliwość dla ciebie, abyś ułożył swoje życie według własnych zasad. Nie spoglądając przy tym na mnie, lub kogokolwiek innego. Zamknij oczy i spójrz w swoją własną przyszłość. Zobacz jak wygląda ona teraz, a następnie zastanów się jak może wyglądać, jeśli zrobisz ten jeden mały krok na drodzę do sukcesu.

Moim celem, nie jest zmiana Ciebie w moją kopię, lecz umożliwienie Ci spełnienia swojego własnego snu o życiu, którego zawsze pragnąłeś. To właśnie dlatego powstała ‘’Zakazana Wiedza’’. Coś czego nie powie Ci nikt inny, ponieważ nikomu innemu nie zależy na tym, abyś wyrwał się z schematów i zaczął żyć według własnych zasad. Jednak pokazuję Ci teraz, że wybór należy tylko do Ciebie. Co z tym zrobisz?

Czy to działa?

Co dokładnie zawiera szkolenie "Zakazana Wiedza"

Teraz się skup! Ponieważ dokładnie opiszę Ci wszystko ze szczegółami, w jaki sposób możesz osiągnąć wszystko to, co widziałeś do tej pory, a nawet więcej!

Kurs Allegro

 • Dowiesz się jak skutecznie handlować na allegro, dzięki czemu szybko będziesz mógł zobaczyć pierwsze efekty.
 • Mój Bestsellerowy produkt, dzięki któremu tysiące osób nauczyło się handlować online, a to przełożyło się na ich zwiększone zarobki i zawód odporny na kryzysy!
 • Nauczysz się zarabiać przez Internet, nie posiadając towaru lub pieniędzy na reklamę, dzięki czemu będziesz mógł zacząć zarabiać, nie ważne w jakim miejscu w tym momencie życia jesteś…
 • Kurs Amazon

 • Nauczysz się, jak pracować globalnie, dzięki czemu zwiększysz swoje zyski oraz zrozumiesz jak działa duży biznes, a to przełoży się na skale twojego myślenia.
 • Zobaczysz jak skutecznie handlować od A do Z na Amazonie, dzięki czemu szybko się to przełoży na ilość sprzedanych sztuk na twoich aukcjach.
 • Dowiesz się co ma wpływ na sprzedaż oraz zobaczysz specjalną listę z najważniejszymi elementami, które musisz mieć, aby odnosić sukcesy na Amazonie.
 • Kurs Książki

 • Dowiesz się jak sprzedawać na AMAZON KDP, dzięki czemu zbudujesz system działający na automacie.
 • Przedstawię ci od A do Z sposoby na sprzedaż książek z domeny publicznej, dzięki temu nie będziesz musiał niczego pisać, a zajmiesz się jedynie promocją książki.
 • Nauczę cię odpowiedniego self publishingu, czyli wydawania książek na własną rękę, dzięki czemu będziesz mógł budować solidne fundamenty swojej emerytury!
 • Jedyne takie szkolenie w POLSCE! Nikt z tego nie uczy i mało kto ma takie doświadczenie w tym jak Ja.
 • Kurs Umysł Milionera

 • Nauczysz się, jak wykorzystywać potencjał swojego umysłu, aby kierował cię w stronę, której pragniesz i pożądasz. Moje sekretne techniki, które wykorzystuje na co dzień.  
 • Zobaczysz jak myślą Milionerzy, dzięki czemu bardzo szybko wejdziesz jeden poziom wyżej, to wszystko jest kwestia odpowiedniego myślenia i zaplanowania sukcesu. Tak! Sukces da się zaplanować.  
 • Dowiesz się jakie rzeczy mają wpływ na to, czy osiągniesz sukces i pozbędziesz się negatywnych wzorców oraz zobaczysz co może powstrzymywać cię przed pójściem krok dalej.
 • Roczna motywacja do działania

  Codzienna motywacyjna lekcja, abyś miał energię do działania. Całość jest stworzona tak, abyś wprowadzał w życie lekcje z pozostałych części kursu. 

  Kursanci Kreatora Milionerów bardzo sobie cenią to szkolenie, bo jest ogromnym zapłonem do codziennego działania. 

  Podsumowując jest to 365 motywacyjnych filmów szkoleniowych.

  Dwudniowe szkolenie na sali - Nagranie 

  -    Nauczysz się, jak szukać produktów pod moim okiem (Jacek) i trenerów, którzy będą sprawdzali, czy trzymasz się zasad.

  -    Zobaczysz jak tworzę aukcje od A do Z.

  -    Dowiesz się jakie rzeczy mają wpływ na to, aby aukcje dobrze się sprzedawały. Całość będzie pokazana tak, aby osoba totalnie zielona, jak i zaawansowana znalazły coś dla siebie.

  12 tygodniowy mentoring marketingowy z moim Marketerm.

  1. Jak mieć dobry Copywriting.
  2. Jak tworzyć Lejki sprzedażowe.
  3. Jak robić reklamy google ADS.
  4. Jak robić reklamy facebook.
  5. Jak robić reklamy na youtube.
  6. Jak zautomatyzować biznes.
  7. Jak budować społeczność.
  8. Jak optymalizować działania marketingowe.
  9. Jak tworzyć skuteczny video-marketing.
  10. Jak domykać leady telefonicznie.
  11. Jak wdrażać ludzi do zespołu marketingowego i rozwijać e-biznes.
  12. Jak tworzyć markę produktową.

  Hurtownia z 0,5 mln produktów + Dostęp do mojej hurtownii. 

  Otrzymasz dostęp na miesiąc za 1 zł do hurtowni z pół milionem produktów. Do mojej Hurtowni otrzymasz dostęp na zawsze (do kiedy będzie istniała) 

  Możesz działać na zasadzie arbitrażu, mając dostęp do ogromnej ilości produktów w jednym miejscu. 

  Dostęp do poprzedniej edycji Kreatora Milionerów

  1. Moje najlepsze dotychczas szkolenie omawiające sprzedaż internetową, które przerobiło już ponad 2 tysiące kursantów.

  2. Tutaj możesz zobaczyć rekomendacje moich podopiecznych: www.sukces.pl/rekomendacje

  Całodniowe szkolenie marketingowe - online

  1. Otrzymasz workbook, czyli podręcznik, który razem ze mną będziesz przerabiać. Krok po kroku będziemy tworzyli twoją koncepcję marketingową. 

  2. Całość będzie poprowadzona tak, aby osobą początkująca, jak i zaawansowana znalazły coś dla siebie. 

  3. Całość będzie poprowadzona na bardzo wysokim poziomie z Marketerm, który realizuje razem ze mną projekty biznesowe. 

  Ogromna ilość wiedzy, która pozwoli Ci sięgnąć to wszystko o czym do tej pory marzyłeś. Wszystko czego potrzebujesz, aby od zaraz, zacząć budować własny dochodowy biznes oraz zarabiać kwoty, o których wcześniej nawet nie myślałeś, że są możliwe do zarobienia, a to wszystko w znacznie krótszym czasie oraz przy znacznie mniejszym nakładzie pracy. Własny dochodowy biznes, spełnienie marzeń, czas dla siebie oraz Twoich bliskich, a przede wszystkim wszystko to, czego do tej pory sobie odmawiałeś, przez brak czasu i funduszy.

  “Zakazana Wiedza” jest kluczem do tego wszystkiego!

  Czy to na pewno dla Ciebie?

  - Jeśli chcesz stworzyć własny dochodowy biznes i stać się niezależnym od pracy na etacie oraz ciągłego uczucia wypalenia.

  - Jeśli chcesz od życia czegoś więcej, niż tylko szarej i ponurej wizji wegetowania z dnia na dzień.

   - Jeżeli przyświeca Ci chęć rozwoju i osiągania sukcesów, które staną się twoją dumą oraz sposobem na uzyskanie satysfakcji z życia.

   - Jeżeli chcesz zarabiać duże kwoty, bez potrzeby poświęcania na to dużej ilości czasu i nakładu pracy.

   - Jeśli czujesz potrzebę zmian w swoim życiu i chcesz stać się panem własnego losu.

  W takim przypadku, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

  Jest też ciemna strona…

  Powinieneś sobie odpuścić, jeśli:

  - Brakuje Ci motywacji do zmian i nie chcesz stawiać żadnego kroku ku spełnionym marzeniom.

  - Nie czujesz potrzeby, ani chęci do pracy nad sobą i zdobywaniu nowego doświadczenia.

  - Liczysz na magiczne sposoby, dzięki którym wszystko zrobi się za Ciebie.

  - Oczekujesz efektów, bez wkładania żadnej pracy w rozwój swojego biznesu, oraz siebie samego.

   - Wolisz życie, które nie wymaga od Ciebie zbyt dużej inicjatywy i ważniejszy od sukcesu, jest dla Ciebie spokój i stagnacja.

  Uwaga, to ważne!

  Jeśli któryś z wyżej wymienionych punktów, jest w jakiś sposób powiązany z Tobą, to zapomnij o tym szkoleniu, ponieważ wiedza w nim zawarta, wymaga od Ciebie bezpośredniego zaangażowania, aby wyniki były zarówno satysfakcjonujące, jak również, aby pojawiły się jak najszybciej.

  Całość kursu to wartość około 27 985 zł!  Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość!

  Tylko teraz w 3 modelach sprzedaży

  Wybierz odpowiednią dla siebie formę płatności:

  Jeżeli chcesz kupić szkolenie taniej, to możesz wybrać opcje za 3470 zł i na koniec szkolenia zadzwoni do ciebie Trener i spyta o rekomendacje szkolenia, jeżeli oczywiście szkolenie Ci się spodoba. 

  Szkolenie Zakazana Wiedza

  3997 zł 

  Najczęściej wybierany Pakiet

  Szkolenie Zakazana Wiedza z opinią 

  3447 zł

  Szkolenie z płatnością ratalną:

  3x 1270 zł 

  Teraz stoisz przed wyborem…

  Możesz zrezygnować i porzucić swoje plany, pragnienia, marzenia i wszystko to, co sprawiłoby, że Twoje życie stanie się takie, jakim zawsze pragnąłeś, aby było. W tym przypadku nie ryzykujesz niczym. Nie ponosisz żadnych kosztów. Jaki jest minus takiego rozwiązania? Pewność, że nic się nie zmieni i, że będziesz dalej tkwić w miejscu, w którym jesteś dziś.

  lub…

  Podjąć praktycznie zerowe ryzyko i rozpocząć całkowicie nowy etap swojego życia, co umożliwi Ci chwycenie wszystkiego, za czym goniłeś całe życie. Spełnienie każdego wielkiego, jak również drobnego marzenia. Stanie się Panem własnego losu i zakończenie pracy na szczęście kogoś całkowicie Tobie obcego. To jest Twój czas i czas najwyższy, abyś zadbał o swoje własne szczęście!

  Właśnie dlatego nie pozwól, aby ta szansa Cię ominęła!

  Już teraz przystąp do kompleksowego szkolenia, które umożliwi Ci zbudowanie swojego własnego dochodowego biznesu, bez ryzyka związanego z brakiem doświadczenia i odpowiedniej wiedzy!

  Wybierz odpowiednią dla siebie formę płatności:

  Jeżeli chcesz kupić szkolenie taniej, to możesz wybrać opcje za 3470 zł i na koniec szkolenia zadzwoni do ciebie Trener i spyta o rekomendacje szkolenia, jeżeli oczywiście szkolenie Ci się spodoba. 

  Szkolenie Zakazana Wiedza

  3997 zł 

  Najczęściej wybierany Pakiet

  Szkolenie Zakazana Wiedza z opinią 

  3447 zł

  Szkolenie z płatnością ratalną:

  3x 1270 zł 

  30 dniowa gwarancja zadaniowa

  Jeżeli przez 30 dni od zakupu szkolenia, nie zobaczysz żadnych efektów, a wykonasz wszystkie prace domowe, będziesz udzielał się na grupie oraz będziesz prosił trenera o pomoc i nie zarobisz ani złotówki. To otrzymasz pełny zwrot środków. 

  30 


  Dniowa Gwarancja Zadaniowa

  Sukces.pl | Polityka Prywatności I RODO | Regulamin

  >