ZOSTAŃ PIERWSZYM
MILIONEREM W RODZINIE

Nie potrzebujesz wiedzy, kontaktów i dużej gotówki na start!

14
DNI

:
 
17
GODZIN

:
 
43
MINUT

:
 
22
SEKUND

You missed out!

100% Gwarancja zadaniowa

Płatność zabezpieczona

Teraz również Ty, możesz poznać zakazaną wiedzę ludzi sukcesu.

Dzięki niej zdobędziesz wszystko to,
o czym do tej pory skrycie marzyłeś.

 W ogromnym stopniu przełoży się na przyszłość zarówno Twoją, jak również Twoich bliskich.

Wystarczy, że poświęcisz chwilę na przeczytanie tych ważnych informacji, które otworzą Ci drogę, do życia pełnego spełnienia i satysfakcji...

Co możesz osiągnąć?

Po szkoleniu:

 • Stwórz nieograniczoną wolność finansową, dzięki której już nikt nigdy nie będzie dyktował Ci warunków i mówił jak powinieneś żyć. Od teraz możesz skupić się na budowaniu własnego szczęścia, zamiast fundować je kompletnie obcym Tobie osobom.

 • Rozwój wiedzy, sztuczna inteligencja i doświadczenia w zakresie sprzedaży internetowej, oraz sposobów na automatyzację, dzięki którym Twoje cele i marzenia, jeszcze nigdy nie były tak bliskie spełnienia, a to sprawi, że Twój los, przestanie być wielką niewiadomą, ponieważ od teraz to Ty, będziesz rozdawać karty.

 • Praca i obowiązki na własnych warunkach. To od Ciebie może zależeć jak ciężko i jak długo pracujesz. Staniesz się swoim własnym szefem, dzięki czemu Twoja praca przełoży się na prawdziwie satysfakcjonujące wynagrodzenie, a Ty będziesz mógł poświęcić więcej czasu na czerpanie radości i przyjemności oferowanych przez życie.

Szkolenie nie sprawi:

 • To szkolenie nie uczy, jak zostać milionerem w miesiąc.

 • i akcję. Bez wdrażania, nie będzie wyników.

 • i schematów, aby odpowiednio wykorzystywać wiedzę. 

 • Jeżeli nie będziesz aktywnie zadawał pytania i udzielał się na grupie, Twoje wyniki będą o wiele wolniejsze. 

Moja wizja na to szkolenie

Moim głównym celem, który przyświecał mi podczas tworzenia tego szkolenia, była niepohamowana chęć, udowodnienia innym osobom, dokładnie takim jak Ty, że życie to nie tylko poranna pobudka, ciężki dzień w pracy i tak dzień za dniem.

Chcę, abyś również Ty mógł czerpać z życia pełnymi garściami, abyś mógł cieszyć się każdą chwilą, bez zwątpienia, czy możesz sobie na to pozwolić. To właśnie czyni moją pracę, tak niesamowicie satysfakcjonującą.

Mogę obserwować jak ludzie zmieniają swoje życie, w przeciągu zaledwie kilku drobnych chwil, aby cieszyć się życiem, o którym zawsze marzyli. Widzę spełniające się marzenia.

Widzę podróże dookoła świata. Widzę szczęśliwe rodziny, które zapomniały o ograniczeniach, którymi niegdyś byli skrępowani.

Właśnie to napędza mnie w dalszym działaniu, na rzecz kolejnych osób, które z utęsknieniem spoglądają w swoje marzenia. Teraz nadarza się niepowtarzalna szansa na to, abyś również Ty mógł stać się jedną z tych osób.

Tym właśnie jest ,,Kreator Milionerów’’. Szansą na spełnienie marzeń, dosięgnięcie wszystkich celów i pragnień, a teraz szansa ta, stoi również przed Tobą!

Oczywiście nie zawsze było łatwo…

Ja sam również odnosiłem wiele porażek. Chcę tutaj uświadomić Ci, że jestem taką samą osobą jak Ty. Nie posiadam żadnych nadprzyrodzonych mocy, jak również nie mam wglądu w to jak wyglądać będzie przyszłość.

Wszystko to co osiągnąłem, było okupione przez wiele porażek, oraz ślepych dróg. Droga do sukcesu nigdy nie jest prosta, jeśli usilnie robisz to po swojemu i bez odpowiedniej wiedzy.

Kiedy zaczynałem, nie miałem tak wielu możliwości jakimi dysponujesz dziś Ty. Moja droga była wyboista, ale dzięki ogromnemu samozaparciu, oraz motywacji jaką było osiągnięcie tego, czym dysponuje dziś, nic nie było w stanie mnie powstrzymać.

Dziś możesz czerpać z wiedzy, którą ja zdobywałem przez lata…

Możesz osiągnąć to samo co ja, czy też moi podopieczni, albo nawet i więcej. Wszystko jest w Twoich rękach i tylko od Ciebie zależy w jaki sposób chcesz, aby wyglądało Twoje życie.

Rozwiązanie, które za chwilę Ci przedstawię, to właśnie wiedza, dzięki której unikniesz wszystkich błędów, których ja sam musiałem doświadczyć na własnej skórze, jak też tych które popełniają dziś niedoświadczeni sprzedawcy.

Dodatkowo możesz uzyskać te wyniki w znacznie krótszym czasie, ponieważ otrzymujesz kompleksową wiedzę od A do Z, w jaki sposób zacząć praktycznie od zaraz.

Czy zaciekawiłem Cię na tyle, abyś poświęcił mi jeszcze kilka minut?

Obiecuję że jeśli do tej pory byłeś tylko zainteresowany, to za chwilę eksplodujesz z wrażenia!

“Kreator Milionerów”

Czyli szkolenie, dzięki któremu dowiesz się nie tylko, jak sprzedawać przez internet, ale również, w jaki sposób prowadzić swój biznes tak, abyś uczynił
z niego stałe i bezpieczne źródło dochodu, dzięki czemu już nigdy nie będziesz zastanawiać się, czy wystarczy Ci pieniędzy na jakąś przyjemność, lub co gorsza, obowiązek!

Do wyszukiwania, tworzenia ofert będziemy wykorzystywać sztuczną inteligencję. Będzie ona nam pomagać na każdym kroku w rozwijaniu oferty
i prowadzeniu sprzedaży.

Twoim sprzymierzeńcem będzie gromadzona przeze mnie latami wiedza, dzięki której osiągniesz wszystko to, o czym wielu skrycie marzysz, w bardzo krótkim czasie i bez ryzyka związanego z popełnianymi najczęściej błędami, przez początkujących biznesmenów.

Od teraz w twoim życiu zagości spokój, spełnienie i satysfakcja, dzięki czemu poczujesz na własnej skórze, jak wygląda ono z perspektywy ludzi sukcesu. Więcej czasu dla Ciebie i Twoich bliskich. Więcej przyjemności oraz drobnych radości. Podróże małe i duże. Praca na Twoich własnych zasadach, a to wszystko nigdy nie było bardziej realne, jak właśnie w tej chwili.

Dzięki sztucznej inteligencji masz niesamowite możliwości. Nauczysz się jak ją wykorzystywać nie tylko do wyszukiwania produktów, robienia stron internetowych, filmów czy reklam. Dowiesz się też, jak dzięki niej być bardziej efektywnym jako człowiek, jako przedsiębiorca, a nawet to jak się szybciej uczyć.

To może być Twój życiowy poradnik…

To metody na osiągnięcie sukcesu oraz możliwość dla ciebie, abyś ułożył swoje życie według własnych zasad. Nie spoglądając przy tym na mnie, lub kogokolwiek innego.

Zamknij oczy i spójrz w swoją własną przyszłość. Zobacz jak wygląda ona teraz, a następnie zastanów się jak może wyglądać, jeśli zrobisz ten jeden mały krok na drodze do sukcesu.

Moim celem, nie jest zmiana Ciebie w moją kopię, lecz umożliwienie Ci spełnienia swojego własnego snu o życiu, którego zawsze pragnąłeś. To właśnie dlatego powstał ‘’Kreator Milionerów’’.

Coś czego nie powie Ci nikt inny, ponieważ nikomu innemu nie zależy na tym, abyś wyrwał się z schematów i zaczął żyć według własnych zasad. Jednak pokazuję Ci teraz, że wybór należy tylko do Ciebie. Co z tym zrobisz?

Czy to działa?

Co dokładnie zawiera szkolenie
"Kreator Milionerów"

Teraz się skup! Ponieważ dokładnie opiszę Ci wszystko ze szczegółami, w jaki sposób możesz osiągnąć wszystko to, co widziałeś do tej pory, a nawet więcej!

Kurs Allegro wartości 1197 zł

 • Dowiesz się jak skutecznie handlować na Allegro, dzięki czemu szybko będziesz mógł zobaczyć pierwsze efekty.
 • Mój Bestsellerowy produkt, dzięki któremu tysiące osób nauczyło się handlować online, a to przełożyło się na ich zwiększone zarobki i zawód odporny na kryzysy!
 • Nauczysz się zarabiać przez Internet, nie posiadając towaru lub pieniędzy na reklamę, dzięki czemu będziesz mógł zacząć zarabiać, nie ważne w jakim miejscu w tym momencie życia jesteś…

Kurs Amazon wartości 1497 zł

 • Nauczysz się, jak pracować globalnie, dzięki czemu zwiększysz swoje zyski oraz zrozumiesz jak działa duży biznes, a to przełoży się na skale twojego myślenia.
 • Zobaczysz jak skutecznie handlować od A do Z na Amazonie, dzięki czemu szybko się to przełoży na ilość sprzedanych sztuk na twoich aukcjach.
 • Dowiesz się co ma wpływ na sprzedaż oraz zobaczysz specjalną listę z najważniejszymi elementami, które musisz mieć, aby odnosić sukcesy na Amazonie.
 • Kurs Książki wartości 1497 zł

 • Dowiesz się jak sprzedawać na AMAZON KDP, dzięki czemu zbudujesz system działający na automacie.
 • Przedstawię ci od A do Z sposoby na sprzedaż książek z domeny publicznej, dzięki temu nie będziesz musiał niczego pisać, a zajmiesz się jedynie promocją książki.
 • Nauczę cię odpowiedniego self publishingu, czyli wydawania książek na własną rękę, dzięki czemu będziesz mógł budować solidne fundamenty swojej emerytury!
 • Jedyne takie szkolenie w POLSCE! Nikt z tego nie uczy i mało kto ma takie doświadczenie w tym jak Ja.
 • Dowiesz się jak za pomocą Sztucznej Inteligencji automatycznie tworzyć rozdziały, ale i całe książki.
 • Kurs Umysł Milionera wartości 497 zł

 • Nauczysz się, jak wykorzystywać potencjał swojego umysłu, aby kierował cię w stronę, której pragniesz i pożądasz. Moje sekretne techniki, które wykorzystuje na co dzień.  
 • Zobaczysz jak myślą Milionerzy, dzięki czemu bardzo szybko wejdziesz jeden poziom wyżej, to wszystko jest kwestia odpowiedniego myślenia i zaplanowania sukcesu. Tak! Sukces da się zaplanować.  
 • Dowiesz się jakie rzeczy mają wpływ na to, czy osiągniesz sukces i pozbędziesz się negatywnych wzorców oraz zobaczysz co może powstrzymywać cię przed pójściem krok dalej.
 • Roczna motywacja do działania

  Codzienna motywacyjna lekcja, abyś miał energię do działania. Całość jest stworzona tak, abyś wprowadzał w życie lekcje z pozostałych części kursu. 

  Kursanci Kreatora Milionerów bardzo sobie cenią to szkolenie, bo jest ogromnym zapłonem do codziennego działania. 

  Podsumowując jest to 365 motywacyjnych filmów szkoleniowych.

  Video z dwudniowego szkolenia na sali wartości 1997 zł

  -    Nauczysz się, jak i gdzie szukać produktów

  - Jak zaprząc do pracy sztuczną inteligencję, krok po kroku do stworzenia produktu, który będzie zarabiać na automacie.

  -    Zobaczysz jak tworzę aukcje od A do Z.

  -    Dowiesz się jakie rzeczy mają wpływ na to, aby aukcje dobrze się sprzedawały. Całość będzie pokazana tak, aby osoba totalnie zielona, jak i zaawansowana znalazły coś dla siebie.

  Hurtownia z 1.000.000 produktów + Dostęp do mojej hurtownii

  Otrzymasz dostęp na miesiąc za 1 zł do hurtowni z milionem produktów. Do mojej Hurtowni otrzymasz dostęp na zawsze (do kiedy będzie istniała)

  Możesz działać na zasadzie arbitrażu, mając dostęp do ogromnej ilości produktów w jednym miejscu. 

  3 miesięczny kurs Rusz Dupę Premium wartości 3997 zł

  1. Jak zmienić siebie na najlepszą możliwą wersję
  2. Od poziomu duchowego, przez fizyczny, inspiracja, motywacja, nawyki, a nawet tajemne praktyki szamanów hawajskich.

  3. Kilkadziesiąt godzin materiałów Video, które sprawią, że naprawdę Ruszysz Dupę.

  Kreator Milionerów Black Belt - 12 miesięcy

  1. Jest to pełne szkolenie Kreator milionerów. Po 3 miesiącach pracy z ecommerce, zaczynamy tworzyć masowe ilość reklam przez AI na nasze produkty. 

  2. Tworzymy kilkanaście, lub nawet kilkadziesiąt kanałów na YT/Instagram gdzie treści będą robione przez AI.

  3. Tworzymy szkolenia, ebooki i inne materiały rozwiązujące ludzkie problemy. Układamy z nich lejki sprzedażowe, tworzymy listy mailingowe. Do wszystkiego zaprzęgamy sztuczną inteligencję oraz zewnętrznych ekspertów.

  Ogromna ilość wiedzy, która pozwoli Ci sięgnąć to wszystko o czym do tej pory marzyłeś. Wszystko czego potrzebujesz, aby od zaraz, zacząć budować własny dochodowy biznes oraz zarabiać kwoty, o których wcześniej nawet nie myślałeś, że są możliwe do zarobienia.  Wszystko w znacznie krótszym czasie oraz przy znacznie mniejszym nakładzie pracy. 

  Własny dochodowy biznes, spełnienie marzeń, czas dla siebie oraz Twoich bliskich, a przede wszystkim wszystko to, czego do tej pory sobie odmawiałeś, przez brak czasu i funduszy.

  DZIĘKI TEMU PROGRAMOWI LUDZIE STAJĄ SIĘ BOGATSI

  Czy to na pewno dla Ciebie?

  - Jeśli chcesz stworzyć własny dochodowy biznes i stać się niezależnym od pracy na etacie oraz ciągłego uczucia wypalenia.

  - Jeśli chcesz od życia czegoś więcej, niż tylko szarej i ponurej wizji wegetowania z dnia na dzień.

   - Jeżeli przyświeca Ci chęć rozwoju i osiągania sukcesów, które staną się twoją dumą oraz sposobem na uzyskanie satysfakcji z życia.

   - Jeżeli chcesz zarabiać duże kwoty, bez potrzeby poświęcania na to dużej ilości czasu i nakładu pracy.

   - Jeśli czujesz potrzebę zmian w swoim życiu i chcesz stać się panem własnego losu.

  W takim przypadku, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

  Jest też ciemna strona…

  Powinieneś sobie odpuścić, jeśli:

  - Brakuje Ci motywacji do zmian i nie chcesz stawiać żadnego kroku ku spełnionym marzeniom.

  - Nie czujesz potrzeby, ani chęci do pracy nad sobą i zdobywaniu nowego doświadczenia.

  - Liczysz na magiczne sposoby, dzięki którym wszystko zrobi się za Ciebie.

  - Oczekujesz efektów, bez wkładania żadnej pracy w rozwój swojego biznesu, oraz siebie samego.

   - Wolisz życie, które nie wymaga od Ciebie zbyt dużej inicjatywy i ważniejszy od sukcesu, jest dla Ciebie spokój i stagnacja.

  Uwaga, to ważne!

  Jeśli któryś z wyżej wymienionych punktów, jest w jakiś sposób powiązany z Tobą, to zapomnij o tym szkoleniu, ponieważ wiedza w nim zawarta, wymaga od Ciebie bezpośredniego zaangażowania, aby wyniki były zarówno satysfakcjonujące, jak również, aby pojawiły się jak najszybciej.

  Całość kursu to wartość około 40 985 zł!

  30 Spotkań przez Internet (10.000 złotych)
  lub
  144 Spotkań Live dla rocznej opcji Black Belt

  Konsultacje trenerów i moderatorów (997 złotych)

  Roczna aktualizacja kursu (3500 złotych)

  Moduł #1: Kurs Allegro (1197 złotych)

  Moduł #2: Kurs Amazon (1497 złotych)

  Moduł #3: Kurs Książki (1497 złotych)

  Moduł #4: Kurs 0,5 etatu (5000 złotych)

  Moduł #5: Jednoproduktowe Sklepy Internetowe (997 złotych)

  Moduł #6: Umysł Milionera (497 złotych)

  Moduł #7: Kurs 1 Milion (3400 złotych)

  Moduł #8: Nagranie z 2 dni szkolenia na sali(5000 złotych)

  Moduł #9: Afiljacja (997 złotych)

  Moduł #10: Youtube Mastery (997 złotych)

  Moduł #11: Zarabianie na Sztucznej Int. (1997 zł)

  Moduł #12: Rusz Dupę Premium (3997 złotych)

  BONUS 1: Kurs sprzedaży (997 złotych)

  BONUS 2: Kurs Instagram (297 złotych)

  BONUS 3: Mistrz Motywacji 365 (997 złotych)

  Całkowita Wartość: 40.858 złotych

  Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość!

  TE WSZYSTKIE KURSY MOŻESZ MIEĆ TERAZ Z 92% RABATEM

  Najczęściej wybierany Pakiet

  Kreator Milionerów

  6 miesięcy

  500 zł x 12
  lub jednorazowo 5000

  Najlepszy Pakiet

  Black Belt 12 miesięcy
  (Kreator Milionerów
  + 6 miesięcy nauki tworzenia
  i sprzedaży infoproduktów)

  1000 zł x 12
  lub jednorazowo 10000

  Teraz stoisz przed wyborem…

  Możesz zrezygnować i porzucić swoje plany, pragnienia, marzenia i wszystko to, co sprawiłoby, że Twoje życie stanie się takie, jakim zawsze pragnąłeś, aby było. W tym przypadku nie ryzykujesz niczym. Nie ponosisz żadnych kosztów. Jaki jest minus takiego rozwiązania? Pewność, że nic się nie zmieni i, że będziesz dalej tkwić w miejscu, w którym jesteś dziś.

  lub…

  Podjąć praktycznie zerowe ryzyko i rozpocząć całkowicie nowy etap swojego życia, co umożliwi Ci chwycenie wszystkiego, za czym goniłeś całe życie. Spełnienie każdego wielkiego, jak również drobnego marzenia. Stanie się Panem własnego losu i zakończenie pracy na szczęście kogoś całkowicie Tobie obcego. To jest Twój czas i czas najwyższy, abyś zadbał o swoje własne szczęście!

  Właśnie dlatego nie pozwól, aby ta szansa Cię ominęła!

  Już teraz przystąp do kompleksowego szkolenia, które umożliwi Ci zbudowanie swojego własnego dochodowego biznesu, bez ryzyka związanego z brakiem doświadczenia i odpowiedniej wiedzy!

  30 dniowa gwarancja zadaniowa

  Jeżeli przez 30 dni od zakupu szkolenia, nie zobaczysz żadnych efektów, a wykonasz wszystkie prace domowe, będziesz udzielał się na grupie oraz będziesz prosił trenera o pomoc i nie zarobisz ani złotówki. To otrzymasz pełny zwrot środków. 

  To mój plan na Ciebie

  Nauczę Cię biznesowego myślenia. Poznasz czego chce Twój klient
  i dowiesz się czego naprawdę chcesz Ty. 

  • Zobaczysz jak znaleźć produkt, który będzie się sprzedawał (12 pkt lista)
  • Nauczę Cię jak testować własne produkty (czy będę się skutecznie sprzedawać). 
  • Dowiesz się jak szukać produktów, przez co zdobędziesz kompetencje odporne na wszelkie kryzysy. 
  • Poznasz parę technik na skuteczne nazywanie produktów. 
  • Przedstawię Ci najlepsze metody importu oraz eksportu produktów z całego świata. 
  • Nauczę Cię wystawiać aukcje na portalach sprzedażowych, abyś miał największe prawdopodobieństwo sprzedaży swoich produktów. 
  • Pokażę Ci jak robić zdjęcia, żeby ukazywały największe zalety i korzyści z produktu. 
  • Dowiesz się jak pisać opisy, aby zwiększały skuteczność Twoich aukcji. 
  • Opowiem Ci na co zwrócić uwagę, aby klienci kupowali Twoje produkty - Psychologia klienta.
  • Poznasz sposoby na ściąganie skutecznego ruchu na swoje strony internetowe z Facebooka, Google i innych źródeł. 
  • Przedstawię Ci cały schemat obsługi zamówień i wysyłek. 
  • Zobaczysz jak zautomatyzować procesy w Twoim imperium online, abyś miał więcej czasu, a biznes pracował na automacie. 
  • Pokaże Ci jak skalować Twój biznes na nowe kraję. 
  • Nauczysz się tworzyć własne produkty. 
  • Dowiesz się jak bardzo ważne jest nazewnictwo oraz przedstawię Ci konspekty przydatne w trakcie tworzenia nazw. 
  • Nauczę Cię handlować domenami internetowymi, abyś mógł dywersyfikować swoje źródło dochodu. 
  • Zobaczysz jak zwiększać swój dochód, za pomocą afiliacji, aby z każdego elementu Twojego lejka spływały dodatkowe fundusze oraz abyś tworzył własnych ambasadorów marki. 
  • Zdradzę Ci jak za pomocą zaawansowanych narzędzi do reklamowania obniżyć koszty reklamowe oraz zwiększyć skuteczność Twoich reklam na Facebooku i Google.
  • Pokaże Ci jak używać innych platform sprzedażowych jak Empik czy Fb marketplace do skalowania sprzedaży w Twoim imperium online. 
  • Zobaczysz jak wykorzystać porównywarki cenowe typu “Ceneo” do budowania biznesu online oraz dostarczenia ogromnej ilości ruchu na swoje aukcje. 
  • Poznasz sposoby budowania konta na YouTube.
  • Dowiesz się jak zbudować konto na Instagramie i jak zacząć je monetyzować. 
  • Zobaczysz jak tworzyć skuteczny FanPage na Facebooku, aby sprzedawał Twoje produkty w internecie. 
  • Nauczę Cię wykorzystywać grupy na Facebooku, dzięki czemu zdobędziesz dodatkowe źródło ruchu na swoje aukcje. Wszystko pod radarem, abyś nie musiał agresywnie wstawiać postów.
  • Zobaczysz jak zbudować własną Markę osobistą od A do Z, przez co podniesiesz cenę swoich produktów - przedstawię Ci sposób na tworzenie marek luksusowych, za które ludzie są w stanie zapłacić więcej. 
  • Jak wykorzystać potencjał Amazona, Allegro, Ebay, FB marketplace, Empik, Wish, Aliexpress - czyli jak dywersyfikować swój biznes na wiele rynków i czerpać korzyści z wielu rynków. 
  • Nauczę Cię sposobów negocjowania ceny produktów oraz przedstawię Ci moją checklistę podczas współpracy z Chińczykami. 
  • Dowiesz się jak Ja kupuje taniej nieruchomości oraz buduje swój dochód pasywny. 
  • Przedstawię Ci wiele tricków zwiększających sprzedaż oraz zobaczysz moje 25 letnie doświadczenie w handlu online, przez co zaoszczędzisz masę pieniędzy i czasu.

    i wiele, wiele więcej! 

  Całość szkolenie jest zrobiona tak, abyś dzień pod dniu, miesiąc, po miesiącu przechodził odpowiednie etapy szkolenia. Jestem przekonany, że to co stworzyłem, jest istną perełką na rynku. Szkolenie przerobiło już kilkaset osób i jak możesz zobaczyć na moim FB lub YT, jest już kilkanaście osób, które za pomocą mojej metody wygenerowało duże pieniądze.

  Znajdź teraz własny powód, dla którego chcesz zacząć budować swój biznes online i porozmawiaj ze mną lub moim zespołem na temat Twoich warunków dołączenia do szkolenia.

  Najczęściej wybierany Pakiet

  Szkolenie Kreator Milionerów

  6 miesięcy

  500 zł x 12
  lub jednorazowo 5000

  Najlepszy Pakiet

  Black Belt 6 miesięcy
  (Kreator Milionerów
  + 6 miesięcy nauki tworzenia
  i sprzedaży infoproduktów)

  1000 zł x 12
  lub jednorazowo 10000

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania?

  Kiedy zaczyna się kurs

  Kurs zaczyna się po wpłacie. Otrzymujesz od razu maila z potwierdzeniem i dostępem do panelu z kursami. Spotkania na żywo odbywają się we wtorki i niedziele.

  jeśli jestem już kursantem z poprzedniej edycji, to gdzie się kontaktować

  Jeśli jesteś kursantem poprzedniej edycji napisz na biuro@sukces.pl otrzymasz specjalną propozycję.

  czy muszę mieć już wiedzę

  Jeśli posiadasz już wiedzę w omawianym tematach, to rozszerzysz ją i zaktualizujesz. Jeśli zaczynasz od totalnego zera, to nauczysz się od razu bez błędów, których nie trzeba będzie eliminować. Zajęcia są tak prowadzone, aby każdy je zrozumiał.

  ile potrzebuje pieniędzy na start

  Na start potrzebne są Twoje chęci. Zaczniemy od zarabiania, które nie wymaga wkładu własnego. Jeśli masz wolne pieniądze, po prostu szybciej będziesz mógł zarabiać, przeznaczając je na zakup towarów czy na zakup reklamy.

  czy otrzymam fakturę vat

  Tak, napisz na biuro@sukces.pl na jakie dane wystawić fakturę.

  czy muszę zakładać firmę

  Na początku nie będzie ona potrzebna, ale w 2-3 miesiącu kursu powinieneś przekroczyć limit 2700 zł do której jest możliwość prowadzenia "Nierejestrowanej działalności gospodarczej".

  jak wygląda kontakt z trenerami

  Po zapisie na kurs, dostaniesz dostęp do panelu, w którym podany jest kontakt do trenerów.

  CZAS NA WYBÓR

  Co jest dla Ciebie najlepsze?

  6 mcY raty na rok

  500/mc

  • 40.585 zł w Modułach i Gratisach

  • 8 livów w miesiącu

  • pomoc trenera i grupy

  Jak Grzesiek w 4,5 miesiąca zarobić 50 tysięcy:

  Jak Daniel zarobił w miesiąc 30.000 Euro:

  Opinia Kuby:

  Zobacz, jak radzi sobie Szymon, który był kucharzem:

  Zobacz, co ma do powiedzenia Dominik:

  Adrian 1.3 miliona obrotu :

  Opinia Mateusza :

  Jak Krystian zarobił 9.000 w miesiąc:

  Jak Kreator Milionerów pomógł Ani zwiększyć jej sprzedaż:

  Poznaj opinię Eryka:

  Opinia Michała:

  Opinia Marcina:

  Opinia Adama:

  Opinia Patryka:

  Opinia Izabeli:

  Opinia Daniela:

  Opinia Kuby

  Opinia Piotrka:

  Opinia Tomka:

  Opinia Przemka:

  Opinia Kuby:

  Opinia Damiana:

  Opinia Tomka:

  Opinia:

  Opinia Stanisława:

  Opinia Krystiana:

  Opinia Michała:

  Opinia Jakuba

  Opinia Cezarego

  Opinia Łukasza

  Opinia Kamila:

  Opinia Michała:

  Opinia Grześka:

  Opinia Kuby:

  Opinia Michała:

  Opinia Basi:

  Sukces.pl | Polityka Prywatności I RODO | Regulamin

  >