Wszystko przebiegło prawidłowo! Za chwilę na swoją skrzynkę pocztową otrzymasz informację, potwierdzającą zapis na 3 transmisje live. Spójrz na poniższą propozycję, która może cię zaciekawić:

NIE MUSISZ BYĆ EKSPERTEM, BY ZACZĄĆ ZARABIAĆ NA ALLEGRO!

WYSTARCZY, ŻE ZASTOSUJESZ SIĘ DO MOJEJ AUTORSKIEJ METODY

Panuje powszechne przekonanie, że trzeba mieć ogromną wiedzę i dużo pieniędzy, by sprzedawać na Allegro.

5 dniowe wyzwanie: Jak sprzedawać na allegro udowadnia, że może to być bardzo proste. Gdybym napisał, że konkretne rozwiązanie podam pod koniec tego tekstu, to zainwestujesz 3 minuty w jego lekturę?

Zauważyłem, że…

Handlując w internecie od 23 lat zwróciłem uwagę na kilka istotnych problemów, z którymi zmagają się początkujący przedsiębiorcy zanim do mnie trafili. Proszę sprawdzić, który jest Tobie najbliższy.
 • Handel przez internet wymaga dużo specjalistycznej wiedzy, przez co wielu ludzi boi się zacząć, myśląc, że nie da sobie rady.
 • Potrzebujesz wiele gotówki na start, by w ogóle zacząć myśleć o handlowaniu przez internet, przez co wiele ludzi odkłada rozwijanie swojego biznesu do magicznej krainy "jutra"...
 • Nie wiadomo co sprzedawać, jest masa produktów na rynku - tak ogromny wybór paraliżuje w momencie, gdy chcemy wybrać swoj produkt.

Są jednak proste rozwiązania

Dla części osób te problemy są gigantyczne. Spotykam się z nimi na co dzień, dzięki czemu mam sprawdzone, a co najważniejsze skuteczne rozwiązania.

 • Znam doskonale branżę, dzięki czemu w wyzwaniu zawarłem niezbędną i najpotrzebniejszą wiedzę o handlu na Allegro,
 • Wiem, jak ciężko jest odłożyć gotówkę na start swojego biznesu, dlatego dowiesz się dokładnie jak wygląda arbitraż i dlaczego nie musisz inwestować i zamrażać swojej gotówki w postaci towaru,
 • Pokaże Ci, moją unikalną metodę szukania oraz weryfikacji produktu, dzięki czemu dokładnie będziesz wiedział co i kiedy sprzedawać.

Moja Autorska metoda handlowania na Allegro pozwoli Ci na start biznesu od zera, bez konieczności wydawania ogromnej ilości gotówki na towar. Będziesz wiedział dokładnie co sprzedawać, jaką cenę wystawić oraz kiedy to sprzedawać!

Kto najbardziej skorzysta?

Osoby które chcą być dla siebie własnym szefem, dorobić do etatu lub z niego zrezygnować.

1. Zawiodła Cię praca na etacie lub dotknął Cie kryzys - 5 dniowe wyzwanie pomoże Ci, sprawdzić na czym polega handel w internecie.

2. Skorzysta na tym grupa osób, która nie boi się wyzwań i chce wziąć życie w swoje ręce.

3. Osoby, którzy mają tylko 2 godziny dziennie na pozyskanie wiedzy,

4. Chcesz się rozwijać i pozyskać nowe umiejętności, które są odporne na kryzys!

Co konkretnie otrzymasz?

 • Dowiesz się, jak założyć konto biznesowe na Allegro oraz jak poruszać się po platformie tak, abyś płynnie przygotował się do pracy.
 • Nauczysz się sprzedawać na Allegro bez towaru. 100% skutecznych praktyk stosowanych przez pośredników.
 • Poznasz sposoby na optymalizacje aukcji Allegro, dzięki czemu więcej zarobisz, przy takiej samej ilości pracy, a to przełoży się na Twoje zadowolenie z pracy :)
 • Zobaczysz jak stworzyć skuteczną reklamę na Allegro, przez co zwiększysz swoją sprzedaż, bez wydawania ogromnych budżetów na reklamę.
 • Nauczysz się tworzyć skuteczne reklamy na Facebooku, dzięki czemu zdobędziesz umiejętność korzystania z ogromnej dźwigni, a to przełoży się na Twoje zarobki.
 • Zobaczysz jak wygląda skuteczna analiza swojej aukcji, dzięki czemu ograniczysz swoje straty, a zwiększysz zarobki.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Moi kursanci już w pierwszym miesiącu potrafią zarobić kilkaset złotych. Najmłodszy z nich dołączył do kursu mając 15 lat (za pozwoleniem rodziców założył na nich firmę) i od prawie roku skutecznie handluje na Allegro. Najlepszy wynik jaki do mnie doszedł do tej pory (za cały 2021 rok) to sprzedaż na poziomie 7,5 mln obrotu w sklepie internetowym. Osiągnąć takie same wyniki nie będzie łatwo, ale zacząć na poziomie 1-2 tysiąca miesięcznie jest bardzo prosto, lecz wymaga to pracy i jak widać, nie każdy zarabia. To wymaga pracy i poświęcenia. Bez pracy nie ma kołaczy. 

Wyniki moich studentów po głównym kursie Allegro.

Wyzwanie 5 dniowe ma na celu przygotować Cię do pierwszych sprzedaży oraz zarobienia pierwszych pieniędzy w internecie.

Co zrobić teraz?

Czasami trzeba podjąć konkretną decyzję, która zmieni Twoje życie o 180 stopni. W tej propozycji podałem wszystkie korzyści, dlaczego warto skorzystać z 5 dniowego wyzwania Allegro. To właśnie ten najlepszy moment, by wybrać własny powód, dla którego chcesz od życia więcej.

CENA PROMOCYJNA WYZWANIA DLA PIERWSZYCH 47 OSÓB TO:

297 zł

37 zł

Tak, dobrze widzisz... Chyba oszalałem.

Daje Ci możliwość dołączenia do wyzwania za JEDYNE 37 zł. 

Za podobną cenę możesz kupić obiad w restauracji :)

Więc na co czekasz?

DOŁĄCZ DO WYZWANIA JUŻ TERAZ!

Zostawiając dane, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Jacek Wiśniowski. NIP: 8721263780

DISCLAIMER: The results stated above are my personal results. Please understand my results are not typical, I’m not implying you’ll duplicate them (or do anything for that matter). I have the benefit of having 10+ years of experience. The average person who follows any “how to” information gets little to no results. I’m using these references for example purposes only. Your results will vary and depend on many factors... including but not limited to your background, experience, and work ethic. All business entails risk as well as massive and consistent effort and action. If you're not willing to accept that, this is not for you. This site is not a part of the Facebook™️ and/or Google Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook™️ and/or Google in any way. Facebook™️ is a trademark of Facebook™️, Inc.

>