Nie Musisz Być Milionerem, Aby Myśleć jak Milioner. Wystarczy, że Zastosujesz się do moich zasad. 

Specjalna Cena na teraz 197zł!


Jak posiadać umysł milionera, który wspomaga nasze działania, pomimo złej przeszłości, słabego startu lub innych okoliczności życiowych, które popchnęło cię do miejsca, w którym jesteś obecnie…?

Panuje powszechne przekonanie, że zarabianie dużych pieniędzy jest złe, lub by osiągnąć wolność finansową trzeba iść po trupach.

Kurs Umysł Milionera udowadnia, że może zmiana myślenia może być bardzo prosta, lecz jest haczyk… może być na początku niekomfortowo, bo zmiana wymaga czasem cierpienia.

Gdybym napisał, że konkretne rozwiązanie podam pod koniec tego tekstu, to zainwestujesz parę minut w jego lekturę? 

Podczas prowadzenia kanału Sukces.pl miałem przyjemność rozmawiać z tysiącami różnych osób i zwróciłem uwagę na bardzo istotny fakt…

Jeżeli pracujesz na etacie, to bardzo możliwe, że to głównie dotyczy Ciebie!

- Nie zaczynasz dnia z odpowiednią rutyną, nazywamy to efektem Etatowca, to powoduje, że twój umysł nie skupia się na kreatywnych rozwiązaniach, tylko na tym, że “ZNOWU” idzie do miejsca, którego nie lubi (Niektórzy lubią swoją pracę, ale po pewnym czasie czują ograniczenia z tym związane). Zauważyłem, że jak ktoś posiada Umysł
Milionera, to szuka korzyści z swojej obecnej sytuacji i zaczyna dostrzegać korzyści nawet pracując na Etacie! Zmiana myśle spowoduje największe zmiany w twoim życiu, to przychodzi czasem z dnia na dzień, a czasem jest to powolny proces. Wszystko zależy od miejsca, w którym jesteś obecnie. 

- Szukasz dziury w całym i masz negatywne nastawienie, to oznacza, że cokolwiek stanie na twojej drodze i tak to skreślisz, a to często jest najgorsze stadium, bo możesz mieć tak, że nawykowo podchodzisz negatywnie do wszystkiego, co przekłada się na całą twoją sytuację życiową.

Najgorsze jest to, że ignorując taką sytuację można przeżyć życie i nic z tego kompletnie nie mieć. Dlatego 10% osób na świecie ma zarabia więcej niż cała 90% pozostałych osób. To wszystko zaczęło się od myśli i inspiracji, a reszta to tylko gra biznesowa.

Są jednak proste rozwiązania, które sprawiają, że u mnie jest inaczej…


Dla części osób te problemy są gigantyczne, jednak ja spotykam się z nimi bardzo często, dzięki czemu mam sprawdzone, a co najważniejsze skuteczne rozwiązanie, które po przeszkoleniu tysięcy osób oraz prowadzeniu największego biznesowo/motywacyjnego kanału w Polsce spowodowały stworzenie mojego autorskiego systemu nauczania.


System ten powoduje, że po zastosowaniu się do moich zadań i poleceń oraz hipnozą, którą działa na twoją podświadomość, stworzę w twoim umyśle prawidłowe wzorce myślenia oraz przekonania, które będą cię wspierać w wspinaniu się na szczyty biznesowe! 

Kurs Umysł milionera zawiera 8 godzin nagrań, dzięki temu zrozumiesz jak działa Umysł Milionera, a to przełoży się na twoje nawyki myślenia, które wspomogą twoją działania biznesowe. Zaczniesz dostrzegać rzeczy, które na co dzień nie widzisz. 

Za pomocą hipnozy zaprogramuje twój umysł tak, aby zaczął tworzyć sposoby myślenia milionerów, a to przełoży się na to, że twoja podświadomość i intuicja będą pomagały ci osiągać zamierzone cele.
 

Odpowiednie myślenie spowoduje, że zaczniesz odkrywać swój wewnętrzny potencjał, a najlepsze jest to, że twój umysł sam będzie popychał i motywował cię do działania. Milionerzy znają swoje powody i dlaczego chce pewne rzeczy, tak samo wiedzą, że Sukces jest kwestią odpowiedniego planu. Twój Umysł Milionera jak otrzyma odpowiednie wzorce, to zacznie działać jak najlepszy, superkomputer, abyś osiągnął swój cel.

Możesz się codziennie szarpać z myślą, że chcesz osiągnąć sukces, chcesz być bogaty, ale nadal leżysz w łóżku za “500 zł” z Ikea i tylko marzysz…  a możesz zastosować się do mojego Autorskiego systemu “Umysłu Milionera” i posiąść przydatne w życiu nawyki i wzorce myślenia.

 

Kto najbardziej skorzysta?


1. Wiesz, że osiągnięcie sukcesu jest kwestią odpowiedniego myślenia i chcesz dowiedzieć się jaki to sposób. 


2. Skorzystają na tym niesamowicie ludzie na etacie, aby nawet pracując dla kogoś zacząć odpowiednio myśleć i gdy nadarzy się okazja odejść i zacząć działać na swoim.


3. Przedsiębiorcy, którzy chcą wejść poziom wyżej w swoim biznesie i chcą dowiedzieć się jak robią to osoby bardziej doświadczone w biznesie. Wszystko sprowadza się do myślenia.. 


Co konkretnie otrzymasz? 


1. 8 godzin praktycznych nagrań jak mieć Umysł Milionera.


2. Hipnozę, która podziała na twoją podświadomość, aby wspierała cię w grze biznesowej. 


3. Inspirację, która zmotywuje cię do działania na wielką skalę 


I wiele, wiele więcej. 


Jakich efektów można się spodziewać?


Kiedyś miałem pewnego Subskrybenta, który oglądałem moje filmy na YT i po pewnym czasie zgłosił się do mnie, że chce być Milionerem. Powiedziałem mu, aby opowiedział mi kim jest oraz czym się zajmuje oraz żeby złożył mi propozycję nie do odrzucenia.


Chłopak nie do końca wiedział, co powiedzieć i zacząć od usprawiedliwiania się, a następnie usprawiedliwiał się, dlaczego nie jest jeszcze Milionerem. Po paru minutach powiedziałem mu, że taki sposób myślenia i działania nie zaprowadzi go do celu jaki chce osiągnąć.  


Dałem mu parę nagrań hipnotycznych i nagranie z sali, które kiedyś prowadziłem na temat sukcesu. Chłopak odezwał się do mnie po pewnym czasie i zaczął opowiadać jak wiele zmieniło się na plus w jego życiu i złożył mi propozycję, która brzmiała tak, jakby powiedziała ją osoba pewna siebie oraz determinacją, która sprawiała, że uwierzyłem mu momentalnie w powodzenie tego biznesu.


Do czego dąże w tej opowieści?


Do tego, że odpowiednie sposób myślenia w życiu jest najważniejszą rzeczą. Numerem jeden, od czego bym zaczął, gdybym od nowa wchodził w świat gry biznesowej.


Czym jest szkolenie Umysł Milionera?  

 

To można porównać do Matrixa, gdzie Odyseusz daje NEO dwie tabletki. Jedna sprawia, że zostajesz gdzie jesteś i żyjesz sobie takim życiem jakie masz. druga tabletka otwiera Oczy. Wychodzisz z schematów społecznych oraz narzuconych przez świat wzorców typu “Ucz się dobrze, to znajdziesz dobrą pracę”.


Dlaczego warto z tego skorzystać?


Z moich szkoleń skorzystało już dziesiątki tysięcy ludzi i widzę zawsze to samo. Myślenie jest kluczem do sukcesu w relacjach, rozwoju czy biznesie. Wszystko zaczyna się w twojej głowie i tam kończy. Od ciebie zależy czy umysł Ci pomoże, czy będzie cię sabotował. 


Co zrobić teraz?


1. Musisz podjąć teraz decyzję, czy chcesz zacząć działać i mieć Umysł Milionera.

2. Kliknij przycisk “Kup Teraz”

3. Przejdź przez proces płatności.

4. Zacznij wdrażać szkolenie i odrabiaj zadania domowe. 

5. Ważne! Propozycja jest ważna tylko do poniedziałku i jest to oferta na Black Friday!


Specjalna Cena na teraz 197zł!

Jacek


P.S.

W ramach podsumowania. Gdybym Przyjaciele mnie pytają co jest najważniejsze w biznesie albo jaki jest przepis na sukces, to zawsze odpowiadam odpowiednie sposób myślenia.>