Przeczytaj, Ponieważ To Dotyczy Bezpośrednio Ciebie!

Piszę do Ciebie dziś, w nieco innej formie niż zwykle, ponieważ chcę, abyś uważnie zapoznał się z dalszą częścią tego listu. Pragnę, by moje słowa i opowieść, którą za chwilę przeczytasz, trafiły do Ciebie z podwójną, a może nawet i potrójną siłą.

Zależy mi, na tym, żebyś przeczytał tę wiadomość od początku do końca, dlatego szanując zarówno swój, jak również twój czas, obiecuję ze swojej strony, że przekażę Ci, wyłącznie 100% konkretnych informacji.

Ok, więc zaczynajmy!


Pomyśl teraz o tym, jak zarobiłeś
swoje pierwsze pieniądze.


Przypomnij sobie ten dzień, wyobraź sobie, że cofnąłeś się w czasie. Jeśli już tam jesteś, to postaraj się zapamiętać wszystko, co jest teraz wokół Ciebie. Jak wyglądał ten dzień, jaki miałeś nastrój, czy pogoda była słoneczna, czy też ponura. Wszystko co kojarzy Ci się z dniem, kiedy zarobiłeś swoje pierwsze pieniądze.

W moim przypadku, pierwsze pieniądze, które faktycznie zarobiłem, pochodziły ze sprzedaży lodów na plaży. Byłem w pełni zadowolony mogąc cieszyć się tym, że robiłem to całkowicie samodzielnie.

Jednocześnie, właśnie wtedy uświadomiłem sobie, że mogę zarabiać znacznie większe kwoty, ponieważ mój znajomy, który o dziwo zajmował się w tym czasie, takim samym przedsięwzięciem, zarabiał 10 razy więcej ode mnie.

Bądźmy szczerzy... 

Czy znalazłaby się, chociaż jedna osoba, która nie chciałaby zarabiać 10 razy więcej, w skali miesiąca, robiąc dokładnie to samo co do tej pory?

Tak właśnie rozpoczynałem przygodę z biznesem. Również w ten sposób zdobyłem swoje pierwsze doświadczenie, które już w niedalekiej przyszłości, miało zaowocować niesamowitymi wynikami.

Co sprawia, że dokonujemy niemożliwego?


Te słowa idealnie pasują do historii Tomka, którego losy mogą być inspiracją, dla każdego początkującego sprzedawcy.

Tomek wraz z żoną, wiedli życie, niczym nie odbiegające, od każdej innej polskiej rodziny. Można wręcz powiedzieć, że gościła u nich typowa rutyna i szara rzeczywistość w postaci życia toczącego się, dzień za dniem.

Naturalną koleją rzeczy, ich rodzina planowała niedługo się powiększyć, dlatego Tomek, ze zdwojoną siłą, zaczął szukać sposobu na to, by nie tylko poprawić swoją sytuację finansową, ale również, umożliwić swojej żonie, spokojne wychowywanie dzieci, oraz możliwość zarobku, niewymagającą od niej, opuszczania domu.

Miał na względzie głównie dobro swojej rodziny i pragnął, aby niczego jej nie brakowało.

Przełomowym momentem dla Tomka,
było zapoznanie się z moimi materiałami.

Kiedy Tomek po raz pierwszy usłyszał o mnie i zapoznał się z moją działalnością, postanowił nieco bardziej zagłębić się w temat zarabiania przez internet, oraz zdobyć więcej wiedzy związanej ze sprzedażą na serwisach aukcyjnych.

Główne założenie było takie, że zajmie się on od podstaw budowaniem całego biznesu, aby w przyszłości, móc przekazać prowadzenie sprzedaży swojej żonie, tym samym, w znacznym stopniu ułatwić jej rozpoczęcie takiej działalności.Niesamowite w tym wszystkim było to, że pomimo obowiązków, które ciążyły na nim, spowodowanych aktualną w tamtym czasie pracą na etacie, był on w stanie połączyć zarówno pracę, opiekę nad ciężarną żoną, jak też budowanie ich nowego wspólnego biznesu.

Pomimo tak ogromnego brzemienia, nie poddawał się i dążył sumiennie do celu, nie zniechęcając się ani przez chwilę, ponieważ wiedział dlaczego i dla kogo to wszystko robi.

Tomek postanowił zakupić kurs.


Tak właśnie zaczęła się jego przygoda z budowaniem biznesu od podstaw...

Jeśli również jesteś w podobnej sytuacji i właśnie zastanawiasz się nad podjęciem decyzji, czy chcesz rozwinąć swój biznes i pracować na swoim, to zapewne wiesz, jak w tamtej chwili czuł się Tomek.

W takiej chwili pojawia się wiele myśli w głowie. 

Czy dam sobie radę? Czy to rzeczywiście dla mnie? A co jeśli się nie uda?

Tak też bez wątpienia było z Tomkiem. On również na początku borykał się z wieloma zapytaniami i nic w tym dziwnego! W końcu musiał utrzymać swoją rodzinę i zapewnić im wszystko, czego potrzebują. Zwłaszcza, że w drodzę było drugie dziecko!

Jednak, właśnie dlatego, był on tak zmotywowany do działania i nie chciał, aby szansa na spokojne i dostatnie życie jego rodziny, gdzieś się ulotniła.

Czas na kurs!


Tomek kupił kurs Allegro i sumiennie przerabiał lekcja po lekcji, materiał w nim zawarty. Przykładał się do odrabiania prac domowych, ponieważ chciał wyciągnąć z kursu jak najwięcej wiedzy i doświadczenia. Można powiedzieć, że wycisnął z niego ostatnie soki.

Cały czas miał z tyłu głowy myśl, że wszystko co teraz robi, jest inwestycją w przyszłość jego rodziny, a to było dla niego najlepszym i najważniejszym motywatorem.

Pierwsze problemy...


Zaczęły się schody. Pomimo pełnego zaangażowania i sumiennego podejścia do szkolenia, Tomek napotkał problem, który mógł zaważyć na tym, czy wszystko co zrobił do tej pory, nie pójdzie na marne.

Zabrakło oszczędności!

Tomek był w kropce. Nie wiedział, co ma dalej robić. Skoro wszystkie oszczędności zniknęły, to w jaki sposób ma zainwestować w biznes, który chciał stworzyć? Dodatkowo musiał dalej pamiętać, że jego głównym priorytetem zawsze będzie rodzina i to na ten cel powinien przeznaczać, każdą wymaganą kwotę.

Co teraz?!


Tomek zdał sobie sprawę, że na szkoleniu został poruszany temat, który omawiał możliwość zarabiania na sprzedaży przez internet, bez wkładu własnego, oraz zbudowania biznesu praktycznie od zera.

Dlatego szybko wrócił do materiałów i szukał wszystkich informacji na temat tego, jak rozpocząć swoją sprzedaż właśnie dzięki tej metodzie.

Zależało mu na tym, aby wdrożyć całą wiedzę jak najszybciej, żeby móc przekonać się, czy jest to rzeczywiście możliwe, co więcej, czy jest to skuteczne?

Dropshipping, czyli strzał w dziesiątkę!


Tomek zaufał wiedzy, którą zdobył na kursie i zaczął wdrażać ją, bez chwili namysłu. W zasadzie, to właśnie w ten sposób, zaczął budować fundamenty swojego przyszłego, dochodowego biznesu.

Ku jemu zdziwieniu okazało się, że to nie tylko działa, ale jest również skuteczne i daje widoczne rezultaty! Kto by pomyślał, że można sprzedawać w sieci, pomimo braku funduszy, oraz bez posiadania fizycznego produktu!

To rozwiązało wszystkie problemy z którymi tomek zmagał się na początku swojej przygody ze sprzedażą internetową. Teraz już wiedział, co musi dalej robić, aby zapewnić sobie, oraz swojej rodzinie świetlaną przyszłość, bez zmartwień i pytań co jeśli.

Po burzliwym początku i pozbyciu się niechcianego stresu, Tomek przystąpił do drugiej fazy rozwoju swojego biznesu i zaczął inwestować zarobione pieniądze, w rozbudowę swojej oferty.

Teraz czekały go już tylko same sukcesy. Nie tylko o tym wiedział, ale był on tego zwyczajnie pewny. Dlatego, gdy już powiedział “a” nie zamierzał się zatrzymywać i pędził w stronę kolejnych sukcesów!

Kiedy z nim rozmawiałem, Tomek mógł pochwalić się wynikiem rzędu 700 tysięcy obrotu, za rok 2020. Wyobrażasz to sobie? 

700 tysięcy!

Oczywistym jest fakt, że jego przygoda z handlem nie skończyła się, tak jak wcześniej to planował. Z pomysłu na dodatkowe źródło dochodu dla swojej żony, stworzył wspólne zajęcie dla nich obojga, dlatego teraz już nie muszą przejmować się, ani etatem, ani finansami i mogą skupić się, nie tylko na rozwoju swojego biznesu, ale również na pogłębianiu więzi rodzinnych.

Dlaczego Tomek był tak zmotywowany?


Ponieważ, dla niego, nie istniało nic ważniejszego niż rodzina. Pragnął zrobić wszystko, aby niczego nigdy nie zabrakło ani jemu, ani jego żonie, a przede wszystkim, jego dzieciom.

Dobro rodziny, to najlepszy motywator jaki może posiadać człowiek dążący do sukcesu.

Osobiście podziwiam go, za to, jak pomimo wielu wyrzeczeń, potrafił mając na celu dobro swojej rodziny, dążyć do celu i nie poddawać się choćby przez chwilę. 

To właśnie dlatego, dziś nie musi martwić się tym, co będzie dalej. Ponieważ wie, że teraz może być już tylko lepiej i nikt mu tego nie odbierze.

Zapracował na ten sukces sam...

Opowiedziałem Ci tę historię z bardzo prostego powodu.


Ja, Ty i 99% pozostałych Ludzi, którzy handlują przez internet, muszą przejść tą ścieżkę.  1. Zdobycie wiedzy.

2. Wdrożenie jej w życie.

3. Pokonanie opcjonalnych przeszkód.

4. Sukces. 

Codziennie otrzymuję wiadomości od wielu ludzi, dotyczące głównie jednego, tego samego tematu…

Jak handlować na Allegro?

Właśnie dlatego postanowiłem, że z tego powodu, dam szansę wszystkim, na to, aby sami mogli zbudować swoje własne imperium sprzedażowe od podstaw.

Oto moja propozycja


Stworzyłem specjalną ofertę dla moich czytelników i subskrybentów, w ramach podziękowania za zaufanie. Dziękuję, że jesteś! To dla Ciebie idealna szansa, abyś również Ty mógł rozpocząć swoją przygodę ze sprzedażą internetową.

Uwaga. Ta propozycja NIE JEST dla każdego.


Niniejsza propozycja NIE JEST dla osób, które:

1. Oczekują dużych wyników, bez pracy i zaangażowania.
2. Nie potrafią przyswoić prostych i konkretnych instrukcji i informacji.
3. Liczą na magiczną metodę, dzięki której pieniądze spadną z nieba.
4. Szukają wymówek, zamiast szukać rozwiązań.
5. Myślą, że szkolenie zrobi wszystko za nich.Co z tego będziesz miał, jeśli dołączysz do kursu?


Szkolenie allegro, to idealna propozycja dla Ciebie, jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze sprzedażą internetową. Moi podopieczni, już w pierwszym miesiącu szkolenia, generują wyniki rzędu, od 500 zł do 5000 zł, a nawet więcej, w zależności od zaangażowania. Musisz jednak pamiętać, że twoim głównym kluczem do osiągania dużych wyników, będzie poświęcenie, minimum 2 godzin dziennie i odrabianie prac domowych. Takie zaangażowanie w szczególności wystarczy, abyś osiągał rzeczywiste zyski. W przypadku jeśli nie będziesz pracować, wtedy niestety nie zarobisz. Nic samo się nie zrobi!

Allegro


Szkolenie, na które składa się, około 20 godzin nagrań wideo, w formie zarówno fizycznej, jak też online. Krok po kroku, dowiesz się, jak zacząć sprzedaż i zbudować silną markę.

Na co zwracać uwagę podczas wybierania produktów, aby dobrze się sprzedawały. W jaki sposób przebić się przez konkurencję. Co robić gdy sprzedaż maleje.

Tematy poruszane na kursie

 1. Co sprzedawać?
 2. Nisza/grupa docelowa
 3. Wystawianie aukcji (przygotuj zdjęcia, opisy i dopiero rób)
 4. Tytuł
 5. Opis
 6. Cena
 7. Dropshipping
 8. Szukanie produktu
 9. Gdzie szukać produktu
 10. Opakowanie
 11. Jaką firma wysyłać i jak to zorganizować?
 12. Co jak nie idzie sprzedaż
 13. Social media
 14. Trendy – co się będzie sprzedawać
 15. Co po sprzedaży?
 16. Lista mailingowa
 17. Import
 18. Konkurencja zaniża cenę
 19. Pozycjonowanie aukcji
 20. Funkcje/ustawienia/
 21. Opinie
 22. Wyjdź poza Allegro
 23. Reklama Allegro
 24. Reklama Facebook
 25. Reklama Google Ads
 26. Instagram
 27. Marketing szeptany
 28. Własna marka
 29. Automatyzacja
 30. Poszerzenie rynku

Lekcje wideo trwają od 15 do 45 minut.

Co ważne, po szkoleniu:

1. Będziesz umiał określić jaki produkt, będzie się dobrze sprzedawał. Sprawdzona checklista 12 cech.

2. Nauczysz się analizować rynek, dzięki czemu ocenisz czy dana nisza będzie przynosiła zyski.

3. Nauczysz się automatyzować swoje aukcje, aby zacząć zarabiać na automacie.

4. Dowiesz się jak zbudować własną markę, aby zacząć zarabiać bardzo duże pieniądze.

5. Poznasz rąbek tajemnicy najlepszych reklam sprzedażowych na Facebooku, czy google ads, przez co zwiększysz swoje dochody!

6. I wiele, wiele więcej...

Szkolenie jest zaplanowane tak, abyś dzień po dniu, zdobywał wiedzę i na bieżąco ją wdrażał w swój biznes. Jeśli będziesz trzymać się naszego wspólnego rozkładu jazdy, to wyniki, które uzyskasz, będą mówić same za siebie.

Ile to kosztuje?

Cena całego szkolenia Allegro to tylko 897 zł, uwzględniając specjalną zniżkę dla osób czytających tę wiadomość. Szkolenie zakupić możesz klikając link poniżej.

Kliknij poniżej i kup szkolenie Allegro
897 zł


ZAMÓW TERAZ

Powiedzmy sobie w 100% otwarcie


Handlowanie na rynkach, niesie ze sobą ryzyko. Nie chcę aby którykolwiek z moich podopiecznych, odebrał moją propozycję jako szybką metodę na stanie się bogatym w krótkim czasie z gwarancją np. 100% zysków dziennie. Tak się nie stanie, ale jestem przekonany, że jak ktoś będzie dawał z siebie 100%, to bardzo szybko zauważy potencjalny zyski. 

Jeśli trafisz na ofertę, w której ktoś będzie oferował Ci góry złota i będzie zapewniał, że nie robiąc kompletnie nic, będziesz zarabiał krocie, to prawdopodobnie chce Cię oszukać.

Mi natomiast zależy, abyś był w pełni świadomy na co się piszesz i właśnie dlatego o tym wspominam, ponieważ zależy mi wyłącznie na wysokiej skuteczności i zadowolonych podopiecznych, a nie dużej ilości sprzedanych szkoleń. Jeżeli nie jesteś pewny, czy będziesz przeznaczał minimum 2 godzin dziennie na uczenie się i wdrażanie, to tego nie rób.

Uwaga. Ta propozycja JEST dla Ciebie, jeżeli:

 1. Jeżeli chcesz zacząć budować swój niezależny dochodowy.
 2. Jeżeli chcesz być wolnym i pracować z każdego miejsca na ziemi. 
 3. Jeżeli męczy cię praca na etacie i chcesz być szefem dla samego siebie.
 4. Będziesz pracował minimum 2 godziny i wdrażał wiedzę z kursu.
 5. Będziesz odrabiał sumiennie prace domowe. 


Myślę, że to tylko kilka z wielu powodów, dla których warto teraz dokonać zakupu mojego szkolenia. Szkolenie zakupisz, klikając niebieski link poniżej.

Kliknij poniżej i kup szkolenie Allegro

897 zł


ZAMÓW TERAZ

Podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję!
Nie pozwól, aby szansa na własny dochodowy biznes, przeszła Ci koło nosa!

Pozdrawiam,

Jacek Wiśniowski.

Sukces.pl

PS.

Pamiętaj, że każda akcja niesie za sobą reakcję. Twoja dzisiejsza decyzja może procentować już do końca życia. Aby coś się wydarzyło, zawsze trzeba postawić ten pierwszy krok.

Polityka prywatności | Regulamin


DISCLAIMER: The results stated above are my personal results. Please understand my results are not typical, I’m not implying you’ll duplicate them (or do anything for that matter). I have the benefit of having 10+ years of experience. The average person who follows any “how to” information gets little to no results. I’m using these references for example purposes only. Your results will vary and depend on many factors... including but not limited to your background, experience, and work ethic. All business entails risk as well as massive and consistent effort and action. If you're not willing to accept that, this is not for you. This site is not a part of the Facebook™️ and/or Google Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook™️ and/or Google in any way. Facebook™️ is a trademark of Facebook™️, Inc.

>