Witamy na Sukces.pl - Jacek Wiśniowski - Zachęcamy do rejestracji oraz czynnego korzystania z forum!

POWRÓT
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep internetowy
Witam, ostatnio myślę nad założeniem sklepu internetowego z odzieżą. Byłby to mój pierwszy biznes. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak takie prowadzenie sklepu wygląda od strony prawnej, podatkowej itd.? Jak najlepiej ugryźć temat, żeby nie popłynąć? Moje oszczędności nie są duże. Zastanawiam się nad jednoosobową działalnością, a może lepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie start upu z AIP? Tylko czy w przyszłości nie będzie mnie to ograniczać?
Czy będzie to dla mnie dobre wyjście?
Może ktoś też kiedyś zakładał taki sklep i mógłby się podzielić doświadczeniem?
Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie sądze aby miało Cie to ograniczać, start up to dobre rozwiązanie
Odpowiedz
Jeśli chcesz na ten interes mało wydać to konieczne jest dużo czasu jaki będzie trzeba poświęcić. Wychodzę z założenia, że wszystko się da zrobić. Jesteś kobietą, to jest jak z dziećmi, jeśli się dowiesz dokładnie co Cie czeka zanim zaczniesz się starać o dziecko to jest duża szansa, że nie masz ochoty go mieć. Z drugiej masz instynkt macierzyński i chcesz mieć dzieci. Jeśli masz instynkt przedsiębiorcy to dasz rady, wszystkiego dowiesz się w trakcie Smile
Odpowiedz
Własny sklep internetowy z odzieżą do ciekawy projekt by uruchomić własny biznes bądź rozpocząć sprzedaż internetową w momencie jak teraz posiada istniejący biznes w którym sprzedaje się ubrania. Aby – żeby nie zrobić błędów dobrze jest zastanowić się w jaki sposób to osiągnąć by wszystko działało dobrze i efektywnie. Posiadam wiedzę a także jestem w stanie pomóc aby zabezpieczyć się od pierwszych błędów oraz dodatkowo jestem w stanie wskazać Ci odpowiedniego, oraz przede wszystkim skutecznego partnera z którym jesteś w stanie otworzyć własny sklep internetowy z ubraniami z którym ochronisz się od podstawowych błędów i zobaczysz jak założyć sklep internetowy z odzieżą. Ubrania sprzedawały się oraz będą się sprzedawać również przez długi czas tak więc – za dużo nie ryzykujesz.
Odpowiedz
Sklep internetowy to świetne rozwiązanie. Ja otworzyłem swój sklep ze zniczami i muszę przyznać, że jest to fajny sposób na zarabianie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości