Witamy na Sukces.pl - Jacek Wiśniowski - Zachęcamy do rejestracji oraz czynnego korzystania z forum!


POWRÓT
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny biznes
#21
teraz lepiej zająć się dropshippingiem - nie potrzebujesz wtedy magazynu
Odpowiedz
#22
Jakieś pomysły na marketing lokalny?
Odpowiedz
#23
(01-06-2021, 08:27 PM)magdaem napisał(a): Jakieś pomysły na marketing lokalny?

Szczerze powiedziawszy to pomysłów na promowanie lokalnego biznesu znajdziesz wiele. Najważniejsze jest skupienie się na dwóch głównych frontach. Zwróć uwagę jak dużą role odgrywa w dzisiejszych czasach internet. Każdego dnia dosłownie setki tysięcy osób szukają produktów czy usług wedle swoich potrzeb. To świetna okazja by prowadzić dobrze zoptymalizowaną stronę internetową i zajmować się social medial. W ten sposób zyskamy potencjalnych klientów, bez znaczenia na profil działania. Nie możemy także zapominać o możliwościach jakie daje reklama stacjonarna. Właściwie to nowością jest reklama mobilna, która może przyjmować wiele form. W większych miastach bardzo popularne jest wykorzystanie miejsca jakie mamy na ramkach tablic rejestracyjnych. Może tam umieścić logo naszej firmy i zwiększać nasz zasięg. Pytanie jakie się nasuwa to gdzie zlecić taki nadruk? Otóż zajmują się nim profesjonalne firmy - ramki.com.pl Postawienie na wysoką jakość technologii uv da nam gwarancję odporności druku na warunki atmosferyczne i chemię samochodową.
Odpowiedz
#24
Podstawą biznesu jest zareklamowanie go. Tylko dzięki dobrej reklamie możemy zyskać wielu nowych klientów. Polecam zapoznać się z artykułem http://www.bezpieka.net/slodka-reklama-w...reklamowa/, który opisuje wpływ gadżetów na rozwój firmy.
Odpowiedz
#25
Własny biznes to przede wszystkim zaplecze informatyczne. Jeśli nie chcesz marnować pieniędzy na zatrudnienie informatyka i zapewnienie mu biura, to warto skorzystać z usług firmy zewnętrznej. Osobiście polecam http://www.gobit.com.pl/.
Odpowiedz
#26
Dokładnie jest tak jak mówisz. Zaplecze informatyczne naszej firmy oraz oprogramowanie z jakiego korzystamy jest bardzo ważne. Doskonale to widać na przykładzie sklepów internetowych gdzie nadal duża ich ilość jest zbudowana na przestarzałych technologiach. Razem z rozwijaniem się naszego biznesu, rośnie także stopień skomplikowania. Mając stale zwiększającą się baze klientów trzeba zapewnić płynność transakcji oraz ważna jest magento integracja z hurtownią w celu monitorowania stanów magazynowych. Decydując się na gotowe rozwiązania trzeba spojrzeć na to co jest dostępne i najbardziej popularne na ten moment. Dowiemy się tego chociażby z tego artykułu - https://erp-polkas.pl/integracja-sklep-h...a-magento/ Wiele opinii na temat stosowania tego typu systemów znajdziemy także w internecie. Najbardziej cenne znajdziemy na renomowanych portalach biznesowych.
Odpowiedz
#27
dobry temat pzdr
Odpowiedz
#28
Jeśli ktoś z was planuje założyć własny biznes - osobiście polecam zadbać o dobrą reklamę i relacje z klientem. Do stworzenia banerów i gadżetów reklamowych polecam firmę https://jarograf.pl/pl/
Odpowiedz
#29
Ciekawy temat, czekam na więcej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości