Witamy na Sukces.pl - Jacek Wiśniowski - Zachęcamy do rejestracji oraz czynnego korzystania z forum!

POWRÓT
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedaż na eBay.
Witam.

Chciałbym uzyskać kilka rad od osób które sprzedają towary na ebay'u.
Mam produkt w dobrej cenie, dobrą grafikę w aukcji, cena również jest atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.
Konto na ebay biznesowe + sklep. Chciałbym uzyskać większą ilość sprzedaży oraz "wybicie" mojego produktu na góre listy sprzedawanych przedmiotów.
Czy ktoś z forumowiczów zajmuje się sprzedażą na ebay?
Takie rzeczy jak darmowa wysyłka, zwrot do 14dni, kup 3 produkty + 1 dostaniesz gratis i akceptacja wszystkich metod płatności oraz promowanie aukcji (czyli 20% ze sprzedaży produktu zabiera eBay) mam już ustawione. Jak widać to chyba za mało aby górować na liście aukcji.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc Smile
Pozdrawiam!
Odpowiedz
O takie rzeczy pytaj na anglojęzycznych forach.
Odpowiedz
eBay to świetny portal i można tam kupić prawie wszystko, ale niestety nie zawsze jest wiarygodny. Pomimo starań serwisu wciąż łatwo się naciąć szczególnie przy markowych produktach. Ja np raz kupiłem podrobione okulary. Na szczęście jeśli szukasz oryginalne ray ban. Warszawa ma parę miejsc w których je znajdziesz
Odpowiedz
Ja zleciłem obsługę ebay firmie zewnętrznej http://e-prom.com.pl/ ponieważ jest to dość szeroki temat, jestem zadowolony ponieważ sam w życiu nie miał bym czasu aby to ogarnąć
Odpowiedz
kurcze ja do ebaya nie jestem przekonana. Ja korzystam z allegro chociaż ta prowizja trochę zniechęca..
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości