Witamy na Sukces.pl - Jacek Wiśniowski - Zachęcamy do rejestracji oraz czynnego korzystania z forum!


POWRÓT
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabianie na kursach języków obcych oraz jednoczesne uczenie się ich ;-)
#1
Heart 
Chcesz Szybko Nauczyć Się Języka Oraz Przy Okazji Na Tym Zarabiać?

Zobacz, jakie to proste!

Dołącz do najbardziej rozbudowanego szkolenia w Polsce i mów płynnie w nowym języku nawet po 3 miesiącach dzięki autorskim metodom z GWARANCJĄ REZULTATÓW oraz zarabiaj w Programie Partnerskim już od pierwszego dnia po przystąpieniu.

DLACZEGO WARTO?

► Zaoszczędzisz ogromną ilość swojego czasu
► Zaczniesz mówić płynnie w zaledwie kilka tygodni od rozpoczęcia nauki - Zrozumiesz dlaczego nie da się nauczyć języka powoli
► Już nigdy więcej nie kupisz żadnych materiałów dydaktycznych, ani nie zapiszesz się do żadnej szkoły językowej
► Dowiesz się jak mieć ciągle motywację do nauki, zamiast (tak jak w szkole) uczyć się za karę!
► Sprawisz, że nauka zacznie sprawiać Ci przyjemność
► Poznasz dziesiątki sposobów błyskawicznego zapamiętywania słówek i potrzebne do tego gotowe materiały

Oraz będziesz mieć możliwość zarabiania w jednej z najbardziej rozwijających się branż tego wieku.

Na temat nauki języków obcych powstało bardzo wiele mitów. Niektórzy twierdzą, że posiadanie odpowiednich genów lub talentu językowego jest kluczowe by móc rozmawiać w obcym języku. Nauka jednak tego nie potwierdza, a wręcz zaprzecza.
Dlaczego zarabianie na językach obcych jest tak proste?

Jeśli kiedykolwiek chodziłeś do standardowej szkoły lub do szkoły językowej, mogłeś/aś zwrócić uwagę na zupełnie nieadekwatne do dzisiejszych czasów metody nauki.

Jest rok 2019, a ludzie dalej uczą się słówek z czarno-białej listy słówek, albo grubych nudnych podręczników, które z niewyjaśnionych względów zawsze mają odstraszający format A4…

Jedyna zmiana w stosunku do nauki w XX wieku jest, że te w podręczniku są kolorowe. Ale to także jest za mało.

Po co w podręcznikach dla osób z podstawówki umieszczane są słowa typu “kość słoniowa” albo “narta dwubiegowa” - w Polsce jestem przekonany, że w ciągu ostatnich kilku lat nawet nie użyłeś tych słów, po co w takim razie uczyć tych słów osoby, które jeszcze nie potrafią zapytać o drogę do danej lokalizacji?

Potrzeba i popyt na usługi językowe jest ogromna, ale mimo to mam wrażenie, że szkoły języków obcych nie potrafi robić tego dobrze i jest sporo do nadrobienia.

Produkt o którym mowa to innowacyjne metody, kolorowe produkty, wyjątkowe szkolenia i przede wszystkim ponadprzeciętna skuteczność w nauczaniu języków obcych. Naszym nadrzędnym celem jest to, aby nasi klienci dobrze się bawili, bo nic nie podtrzymuje ucznia na dłużej niż dobre emocje. A bez konsekwencji nie ma efektów.

Po co znać języki obce?

Powodów jest całe mnóstwo!

Przykładowo, znajomość języków zmniejsza szanse zapadnięcia na chorobę Alzheimera! Prawdopodobnie wynika to z faktu, że ćwiczenie języków tak jakby ćwiczy nasz mózg, który zachowuje się jak pracujący mięsień, czyli rozwija się.

Nie jest też tajemnicą, że osoby znające języki zazwyczaj zarabiają więcej. Żyjemy w czasach, w których umiejętność odnalezienia się na międzynarodowych rynkach daje gigantyczną przewagę.

Jeśli interesujesz się biznesem, zapewne wiesz, że branża języków obcych jest jedną z najciekawszych pod kątem finansowym branż. Setki tysięcy osób na co dzień podejmuje decyzje o nauczeniu się języka obcego.

Przedsiębiorcy dzięki temu zarabiają na produkcji materiałów edukacyjnych, tworzeniu aplikacji, pisaniu książek, tłumaczeniu przysięgłym, na szkołach językowych, korepetycjach, certyfikacji, edukacyjnych grach komputerowych itd...

W niemal każdym mieście istnieje po kilka dobrze prosperujących szkół językowych, a ilość zapytań w google o kursy językowe miesięcznie przekracza kilkadziesiąt tysięcy!

Jeśli przejrzysz dokładnie ogłoszenia o pracę na dowolnym portalu, możesz zauważyć, że znajomość języków obcych jest dziś znacznie częściej wymagana przez pracodawców od ukończenia uczelni wyższej! Nie wierzysz? Sprawdź sam Smile

Wyższe zarobki stanowią więc silną motywację do inwestowania w swoją nauką języka. Ludzie są przyzwyczajeni do płacenia dużo za tego typu wysokiej jakości usługi.

Języki obce to również świetna zabawa, możliwość poznania fajnych ludzi, lepsze doświadczenia z podróży i wiele innych.

Kursy spod marki naszego produktu to coś absolutnie wyjątkowego!

- 80 materiałów AUDIO stanowiących konwersację dwóch osób, w taki sposób, że słowa polskie są skutecznie zastępowane nowo poznanymi słowami w danym języku. Jest to metoda inkorporacji lingwistycznej. Dzięki temu uczysz się nowych słów niepostrzeżenie

- Mnóstwo kolorowych map myśli, z których przypomnisz sobie najważniejsze słowa

- kilkadziesiąt materiałów VIDEO, w których wyjaśniamy zasady gramatyki w przystępny luźny sposób - Gramatyczne mapy myśli

- 1000 gotowych wymyślonych mnemotechnik przygotowanych dla kluczowych słów w danym języku, po opanowaniu których Twoje zrozumienie zacznie wynosić około 80%

- W dodatku, cała nauka ze szkoleniami odbywa się pod czujnym okiem trenera wymowy, z którym bez limitu możesz się kontaktować jeśli tylko pojawi Ci się jakiekolwiek pytanie związane z na przykład nauką gramatyki
- Grupa na komunikatorze Whatsapp, aktywizowana przez naszego Concierge językowego
- oraz wiele wiele więcej…..

Jest to szkolenie, po którym całkowicie zrozumiesz, że chodzenie do szkół językowych i płacenie nieraz kilka tysięcy złotych za semestr, nie ma najmniejszego sensu.

Szkolenia to nie tylko nagrania Video i Audio, to też stały kontakt z trenerem wymowy i rozwiązywanie ciekawych zadań. Celem naszych szkoleń jest nauka poprzez zabawę, eliminując wszelkie formy sprawdzania i inne negatywnie kojarzące się elementy nauki, które zamiast pomagać to demotywują.
Nasz Instytut , to platforma szkoleniowa służąca do nauki języków obcych w znacznie ciekawszy i szybszy sposób, niż standardowo w szkołach językowych. W dodatku, lekcje są dostępne online, więc możesz całkowicie dostosować Twój kalendarz do tempa i czasu w jakim się uczysz.

Już samo dołączenie daje ogromną wartość, gdyż każdy wie że w dzisiejszych czasach język to podstawa. A poza możliwością nauki języka obcego, jest również możliwość uczestniczenia w Programie Partnerskim.
Ile możesz na tym zarobić oraz jak przyłączyć się do programu partnerskiego?

Na to pytanie odpowiem w wiadomości prywatnej jeśli znajdzie się ktoś zainteresowany ?

Więc jeśli dotrwałeś do końca (za co dziękuję) oraz jesteś zainteresowany tą ciekawą propozycją biznesową oraz również możliwością nauczenia się języka nowoczesnymi metodami to zapraszam na priv.
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości