Witamy na Sukces.pl - Jacek Wiśniowski - Zachęcamy do rejestracji oraz czynnego korzystania z forum!

POWRÓT
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki które warto przeczytać
Witam.
Ja ze swojej strony mogę polecić książkę :
Daniela Kahnemana - Pułapki myślenia
Pan jest profesorem psychologii, laureatem Nagrody Nobla z dziedziny nauk ekonomicznych i psychologiczne odkrycia, które podważały model racjonalności osądów i decyzji.
Pan ten opowiada o myśleniu szybkim i wolnym, jakie mają one wpływ na podejmowane przez nas decyzje i dlaczego człowiek nie osiąga sukcesów i jak temu zaradzić.
Przyznam szczerze, że książka wywarła na mnie całkiem przyjemne wrażenie. Jest opisane wiele badań, które były przeprowadzone w różnych dziedzinach i ogólnie polecam ją Smile
Odpowiedz
Z pewnoscia je przeczygam. Dzieki!
Odpowiedz
Dzieki za rekomendacje.
Odpowiedz
Exclamation 
Szczerze polecam książkę autorstwa Kingi Carskiej "o finansach i biznesie".
Zarówno pod względem merytorycznym, jak i wizualnym książka jest świetna.
Jestem pozytywnie zaskoczony jakością treści i budową - podziały graficzne, podsumowania rozdziałów, wzory, przykłady, interpretacje i miejsce na własne zapiski.

Jako bonus do książki otrzymałem dostęp do kursu, który umożliwia uzyskanie certyfikatów kompetencji zawodowych - z tego co się orientuję nadal można je otrzymać.

https://finlaw.pl/product/o-finansach-i-biznesie/

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Jak ktoś jest na samym początku swojej drogi do sukcesu, to polecam 23 sposoby na lenia, czyli jak pokonać prokrastyna dobrym nawykiem (autor Scott). Nawet, jeśli ktoś jest pracowity, to brak organizacji i umiejętności planowania sprawi, że tylko w kilku procentach wykorzysta swój potencjał. Chyba każdy tak miał, że zamiast zabrać się do pracy, to jeszcze sprawdził to i tamto, aż minęły dwie godziny. Każdego dnia marnujemy czas na myśleniu o tym, co mamy zrobić, zamiast to robić. Wiem, że to banalnie zabrzmi, ale wiele osób nie żyje chwilą obecną. Warto zamówić książkę przez internet - Book Book często oferuje zniżki (https://www.wydawajdobrze.com/kody-rabat...y/bookbook).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości