Witamy na Sukces.pl - Jacek Wiśniowski - Zachęcamy do rejestracji oraz czynnego korzystania z forum!

POWRÓT
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usługi elektryczne-Wrocław.
Witam. Prowadzę małą firmę zajmującą się wykonywaniem usług elektrycznych na terenie Wrocławia. Głównie zajmuję się wykonywaniem pomiarów elektrycznych, przeglądów 5 letnich instalacji elektrycznych dla zarządców i spółdzielni mieszkaniowych. Mam swoich stałych klientów od lat, ale zależy mi na tym żeby dotrzeć i pozyskać ich więcej. Konkurencja jest spora i w większości zarządcy oraz spółdzielnie mieszkaniowe mają swoich wykonawców, z którymi współpracują.
Stąd pytanie do Was, czy może mieliście podobne problemy, a jednak pozyskaliście nowych klientów, w jaki sposób, gdzie szukać, z kim rozmawiać?
Zajmuję się pomiarami w galeriach handlowych na terenie Dolnego Śląska dla kilku sieci, które znalazły do mnie kontakt w internecie. Jakieś pomysły do kogo zadzwonić, z kim porozmawiać decydującym o takich sprawach na przykład jeśli chodzi o takie sieci sklepów jak Zara, Reserved na terenie Dolnego Śląska? Nie podejdę przecież do pani kasjerki i nie będę z nią rozmawiał Smile
Może ktoś jest na forum kto podobnie jak ja działa na terenie Wrocławia i chciałby podjąć jakąś współpracę jeśli chodzi o usługi elektryczne. Nie tylko pomiary, ale również wykonywanie instalacji elektrycznych nie tylko dla klientów indywidualnych, ale na przykład jakieś duże zlecenia dla deweloperów?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi Smile
Pozdrawiam, Darek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości